3 Ocak 2011 Pazartesi

Ebegümeci....Ihlamur..Nane limon...Evee..t sevgili blog yeni favorim bitkiler ve şifaları... diyormuşum :) şok geçiriyormuşuz hep birlikte..

Panik yok.... ama elinde mendil yanında bitki çayları gibi bilumum ilaçlarla ayakta kalmaya çalışan bir gribal enfeksiyondan başka parlak fikir çıkamazdı :) Attığım başlığa bakılacak olursa şifalı bitkilerden bir formül vereceğimi sanılabilir ama nafile.. Bende herkesin "doktorum" kesildiği son zamanlarda hasta olmaktan mağdurum sadece.Herkes bir şeyler öneriyor Allah Razı olsun amma insanın zaten hasta olan bedeninde zor taşıdığı kafasıda iyice karışıyor :(

İçtiğim ilaçları bıraktım birkaç kişinin onlar tehlikeli uyarısı ile şimdi bitkisel yöntemlerle bitkisel hayata adım attım :)Haydi hayırlısı..


Uyarı:
Kokusunu ve tadını duyduğunuz her yemekte bu duyu için Rabbinize şükrediyormusunuz...

Biliyorum birçoğumuz farkında değilsiz
ama ben üç gündür bu duyumu kaybettim
şimdi değerini bilemediğim her tad alış ve koku için
yalvarıyorum Allah'ıma..
...
Çaylar sıcak su, yemekler ise samandan farksız en sevdiğim kahvenin benim için şu an hiçbir anlamı yok sıcak su olmasından başka.
.....

Rabbim şükrolsun sana, insanı muhteşem dizaynla yaratmana ve donatmana
şükrolsun..
NüHa
Varlığın Sahibine Hamd ile..

4 yorum:

 1. geçmiş olsun aşgım Rabbim şifa versin,benim de boğazım tahriş mi oldu ne olduysa anlamadım sürekli sanki bişeyler var yutkunamıyorum :(

  YanıtlaSil
 2. tahriş değildir o nisam ihmal etme..
  Allah razı olsun bitanem şifa bulunca inş. ilk işim en sevmediğim yemeklerin bile tadına bakmak olucak :)

  YanıtlaSil
 3. canımcım geçmiş olsun tekrar.nane limon kabuğu bir tutam zencefil.... diye devam eden merhum barış abimizin formülünü dene bide bakalım :)allah tez zamanda şifa bulmanı nasib etsin bitanem.

  YanıtlaSil
 4. Allah razı olsun nur'um Amin :)
  Ben en son ebegümecini denedim limonla :) ama henüz bir tıkırtı yok..

  YanıtlaSil

Sözün Gücüne inanmayan neden kelime-i şehadet getirir ki?..